wedstrijdverslag Zandhoven - Maccabi

Het was deze maal improviseren om een degelijk elftal aan de wedstrijd te krijgen wegens afwezigheid van een

aantal basis spelers om allerlei reden , kwetsuren, laattijdig verlof etc…

We begonnen aan de wedstrijd met na 3 minuten al een doelpunt  van Sidney Bertels (1-0).

Echter na 7 minuten kregen we van Maccabi al een vlijmscherpe counter voorgeschoteld met een looier op doel.

Tom kon deze echter wegwerken.

Zowel doelman als ganse ploeg waren meteen verwittigd dat het vandaag geen gemakkelijke wedstrijd ging worden

zoals 14 dagen geleden bij Jong Antwerpen in Hoboken.

Het moet gezegd dat onze jongens hun best deden, maar toch niet echt tot fijne combinaties kwamen 

door het vrij harde  spel en scherpe counters van de tegenstrever.

Net voor rust slagen we er echter in om de 2-0 op het bord te toveren via een  mooi opgezette aanval via Yorben – Michiel ,

waardoor Rene kon afwerken.

Tijdens de rust werd er besloten om het spel over een ander boeg te gooien met een andere veldbezetting en een vervanging van Yorben 

door Peter.

De tweede helft voetbalden we al een stuk beter met betere combinaties wat resulteerde in talrijke doelkansen.

In de 70ste minuut werd Joris Berghmans vervangen door Maarten, daar Joris nog wat last had van een opgelopen kwetsuur en we geen 

risico wilden nemen.

Rond de 74ste  minuut wordt Sidney Bertels vervangen door Ben Soetemans.

Zandhoven blijft aanvallend spelen en slaagt er op de vangreep nog in de 3-0 cijfers op het bord te plaatsen via een voorzet 

van Ilias naar Rene. 

Samengevat een mooie zegen met een toch wel sterk vertimmerde ploeg.

Volgende week wordt een eerste echte test waar we staan als ploeg tegen titelkandidaat Hove.



Proficiat aan alle spelers!

Uitslagen SPEELDAG 3

Boechout VC Mortsel 1-2
KZSK Maccabi 3-0
Sp Burcht Turkuaz 2-0
Oxford Hemiksem VC Kessel 3-0
Emblem Turk Sport 0-2
Tubantia Oelegem 0-3
Jong Antwerpen Hove Sport 2-5

 

uitslagen speeldag 2

Turkuaz Massenhoven 2-4
Maccabi Jong Antwerpen 6-2
Hove sport Oxford Hemiksem 4-3
Mortsel OG Sp Burcht 1-1
Oelegem Emblem 0-1
Turk Sport Boechout 6-2
VC Kessel Tub. Borgerhout 2-4

KZSK was vrij dit weekend

Jeugdtrainer gezocht

Team: 

K. Zandhoven S.K. is voor zijn U7B ploeg op zoek naar een trainer. Kandidaten, met of zonder diploma, kunnen contact opnemen met de jeugdverantwoordelijke. Vertruyen Kristof - 0476/934148 - K.Zandhoven.SK@hotmail.com

 

Uitslagen SPEELDAG 1

Jong Antwerpen Sp KZSK 0-6
K. Tub. Borgerhout K. Hove Sport 3-4
KSK Oelegem K. Boechoutse VV 2-0
Sp. Burcht FC  FC Turk Sp. 3-2
FC Oxf. Hemiksem KSC Maccabi 2-2
K. Massenhoven VC VC Mortsel OG 3-2
K. Rac. Emblem VC Kessel 1-1

 

Beker van Groot zandhoven

Team: 

Zaterdag 30 Augustus 2014

 

terreinen K. Zandhoven S.K.

 

BEKER VAN GROOT ZANDHOVEN

 

*10u00 - 12u00: tornooi U7-U8-U9

*12u30 - 14u30: tornooi U10

*14u45 - 17u00: tornooi U13

*9u30: U11 Zandhoven - U11 Pulle

*11u00: U15 Pulle - U15 Oelegem

*13u00: U17 Zandhoven - U17 Pulle

*15u00: U21 Zandhoven - U21 Pulle

 

Kalender Jeugd en reserven

Team: 

De kalenders voor de wedstrijden van reserven en jeugd zijn toegevoegd aan de site. Jullie vinden hem door te klikken op de juiste ploeg

Kalender 1ste ploeg definitief






31/08/2014 15:00 Jong Antwerpen Sp.  K. Zandhovense SK 
14/09/2014 15:00 K. Zandhovense SK  KSC Maccabi 
21/09/2014 15:00 K. Hove Sp.  K. Zandhovense SK 
27/09/2014 19:30 K. Zandhovense SK  VC Kessel 
5/10/2014 15:00 KSK Oelegem  K. Zandhovense SK 
11/10/2014 19:30 K. Zandhovense SK  FC Turk Sp. 
19/10/2014 15:00 VC Mortsel OG  K. Zandhovense SK 
26/10/2014 15:00 K. Zandhovense SK  FC Turkuaz Antwerpen 
2/11/2014 14:30 K. Massenhoven VC  K. Zandhovense SK 
8/11/2014 19:30 K. Zandhovense SK  Sp. Burcht FC 
15/11/2014 19:30 K. Boechoutse VV  K. Zandhovense SK 
22/11/2014 19:30 K. Zandhovense SK  K. Rac. Emblem 
30/11/2014 14:30 K. Tub. Borgerhout  K. Zandhovense SK 
6/12/2014 19:30 K. Zandhovense SK  FC Oxford Hemiksem 
13/12/2014 19:30 K. Zandhovense SK  Jong Antwerpen Sp. 
11/01/2015 14:30 KSC Maccabi  K. Zandhovense SK 
17/01/2015 19:30 K. Zandhovense SK  K. Hove Sp. 
25/01/2015 14:30 VC Kessel  K. Zandhovense SK 
31/01/2015 19:30 K. Zandhovense SK  KSK Oelegem 
8/02/2015 15:00 FC Turk Sp.  K. Zandhovense SK 
14/02/2015 19:30 K. Zandhovense SK  VC Mortsel OG 
22/02/2015 15:00 FC Turkuaz Antwerpen  K. Zandhovense SK 
28/02/2015 19:30 K. Zandhovense SK  K. Massenhoven VC 
8/03/2015 15:00 Sp. Burcht FC  K. Zandhovense SK 
14/03/2015 19:30 K. Zandhovense SK  K. Boechoutse VV 
22/03/2015 15:00 K. Rac. Emblem  K. Zandhovense SK 
29/03/2015 15:00 K. Zandhovense SK  K. Tub. Borgerhout 
12/04/2015 15:00 FC Oxford Hemiksem  K. Zandhovense SK 

Start seizoen 2014-2015

T1: Bert Schuerwegen

T2: Wim Struyf

T3: Johan Steylaerts

KT: Jef Paenhuysen

UIT: Arno Van Heuckelom (St Kat. Waver) - Lennart Van Heuckelom (St Kat. Waver)

IN: Axel Nagels (St. Wetteren) - Joris Berghmans (St. Lenaerts) - Michiel Pirlot (FC Turnhout) - Sidney Bertels (Massenhoven) - Sam Bertels (Massenhoven) - Iliass Aghmiz (komt terug)

Voorbereiding:

19/7 - 10u30: training (A-kern)

21/7 - 19u30: training (A-kern)

22/7 - 19u30: training (A-kern)

24/7 - 19u30: training (A-kern)

28/7 - 19u30: training (A-kern)

29/7 - 19u30: training (A-kern)

31/7 - 19u30: training (A-kern)

2/8 - BVA - 18u30: Westmalle - Zandhoven

4/8 - 19u30: training (A-kern)

5/8 - 19u30: training (A-kern)

6/8 - 19u30: start trainingen reserven B-C-D

7/8 - 19u30: training (A-kern)

9/8 - BVA - 18u30: Zandhoven - KVV OG Vorselaar

11/8 - 19u30: training (A-kern)

12/8 - 19u30: training (A-kern)

14/8 - oefenwedstrijd: Halle - Zandhoven

16/8 - BVA - 18u30: Pulderbos - Zandhoven

18/8 - 19u30: training (A-kern)

19/8 - oefenwedstrijd: 19u30: Zandhoven - Hoboken

21/8 - ZARA BEKER - 19u00: Broechem - Zandhoven (Emblem)

23/8 - BVA - 18u30: Zandhoven - St Job

25/8 - ZARA BEKER (res)- 19u00: Broechem - Zandhoven (Emblem)

26/8 - 19u30: training (A-kern)

28/8 - 19u30: training (A-kern)

 

 

 

reeksindeling 1ste elftal

Gisteren werd er in het bondsgebouw te Wommelgem gestemd over de reeksindeling in 4e provinciale. Zandhoven komt komend seizoen uit in de B reeks met volgende ploegen: 

Sp Burcht, Turkuaz, Jong Antwerpen, Oxford Hemiksem, Maccabi, Turk sport, Tubantia Borgerhout, Vc Mortsel, Boechoutse VV, Hove sport, Oelegem, Zandhoven, Massenhoven, Emblem, VC Kessel.

Pages

Subscribe to Nieuws
admin login - © 2018 - website met liefde gemaakt door Yves Van Laer.